Sizi Arayalım
Okulumuz hakkında bilgi almak
ister misiniz?
Kullanım Şartları
Lütfen sitemizi kullanmaya başlamadan önce Site Kullanım Şartları’nı dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:
 
Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar www.kucukseyler.com.tr adresindeki Üstün Dökmen Akademi Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim markasına aittir ve onun tarafından işletilir. Kullanıcılar, sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunu kabul etmiş sayılırlar. İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.
 
1. Ticari markalar ve fikri mülkiyet hakları
 
www.kucukseyler.com.tr ve alt alan adlarının (örnek: www.batikent.kucukseyler.com.tr), tüm hakları Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Merkezi’ne aittir. Bu siteye ait web sayfalarında aktif edilen tüm içerikler (yazılım, logolar, ticari markalar, metinler, görseller vb.), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır. Site ziyaretçileri, söz konusu site dahilinde bulunan her türlü içerik unsurunun, kısmen veya tamamen çoğaltamayacaklarını, kopyalayamayacaklarını, işleyemeyeceklerini, çevirim içi veya diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle gönderilemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Üstün Dökmen Akademi Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan içerikler, kısmen veya tamamen, ekleme veya değiştirme yoluyla da olsa başka bir yerde kullanılamaz.
 
2. Kullanım koşullarında değişiklik

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, www.kucukseyler.com.tr ve alt alan adlarında bir sebep göstermeksizin ve/veya ihbarda bulunmaksızın bu metne konu olan kullanım koşullarında değişikliğe gitmek, ek yapma ve revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, işbu web sayfalarının kullanılması ile var olan, güncel versiyonu kullandıklarını kabul eder.
 
3. Üçüncü parti sitelere verilecek linkler

www.kucukseyler.com.tr ve alt alan adları, site dahilinde doğrudan veya dolaylı yoldan başka sitelere link verebilir. Kullanıcılar, bu linklerle ilgili olarak Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Akademi’nin hiçbir kontrolü olamayabileceğini, olası bağlantı kesintilerinden dolayı sorumlu olmadığını kabul eder. Benzer şekilde, linkle ulaşılan sitelerdeki her türlü metin, görsel vb. içerikten www.kucukseyler.com.tr sorumlu tutulamaz.
 
4. Kullanıcı bilgileri

Site içinde, kullanıcıların dolduracakları talep ve bilgi formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu formları doldururken yazabilecekleri her türlü küfür, tehdit ve rahatsızlık veren sözler ile kanuna aykırı içeriklerden sorumludur. Böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda kullanıcılar, Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi’nin kanuni yollardan yaptırımını kabul etmiş sayılırlar.
 
5. Haklar ve yükümlülükler

Site içerisindeki  tüm içerikler, periyodik olarak kontrol edilmekte ve ihtiyaç olması durumunda revize edilmektedir. Üstün Dökmen Akademi Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, sayfalarında her türlü değişikliği istediği anda yapabilir.
 
6. Mücbir sebepler

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede tarafların işbu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.